Repartiment Temp. 2018/19

Garrofa: Sergi Armentano i Manel Tuells

Pallanga: Marc Monné i Seri Homet  

Sant Miquel: Elena estela i Gemma Pi

Satanàs: Joan Parellada i Eloi Canyelles

Llucifer: Guillem Prats, Diana Guerreri i Pau Tresserra

Raquel: Mireia Monné i Paula Ferrer

Jessè: Adrià Garcia i Noa Moreno

Aram: Alfons Palau i Josep Viñets

Betzabè: Montse Alemany i Elisabet Mercier 

Josep: Pau Canosa i Pedro Cabello

Maria: Ariadna Buendía, Ania Posada i Aina Obiols

Sant Gabriel: Neus Pérez, Mireia Victori i Anna Bermejo

Sant Simeó: Josep Viñets i Jordi Llecha

Aquim: Ernest Beumala, Nil Viñets i Roc Beumala

Leví: Pere Canosa, Estel Homet i Ainhoa Subirachs

Sadoc: Jordi Llecha, Marcel Homet, Guiu Beumala i Martí Tresserra

Abies: Miquel Avellaneda i Elisa Poch

Querón: Alba Expósito

Pere Botero/Padrí: Jaume Armentano 

Hostelera: Judit Homet

Músics: Jaume Francesch (violí), Francesc Puig (clarinet), Xavier Rocosa (flauta), Guillermo Prats (contrabaix) i Joan Monné (piano)

Cor d’Àngels: Alba Vila, Clara Vila, Clara de la Flor, Ester Sànchez, Glòria de la Flor, Laia Roig, Marta Monmany, Mar Lara, Maria Rius, Marina Raventós, Mireia Margarit, Montse Toràn i Tona Garriga

Dimonies: Anna Bermejo, Pedro Cabello, Neus Pérez, Nerea Comitre, Ona Ballesté, Mariona Ramoneda, Marta Roldán, Cèlia Tous, Ània Posada, Aina Obiols, Laia Fàbregas, Laia-Xènia Bassa, Juliet Moreno, Laura Sagristà i Laura Parera

Fúries: Adriana Torras, Aroa Lopez, Ariadna Jordan, Berta Gomez, Bruna Cugat, Guillem Beumala, Guim Puntas, Irene Espinosa, Ivet GarciaIvet, Romero, Jan Beumala, Jana Sàbat, Joan Farras, Laura Fernandez, Lluc Trasserra, Marta Sanmarti, Martina Badia, Martina Casals, Martina Pintado, Màxim López, Mercè Zamora, Meritxell Massos, Miquel Figueroa, Mirta Miras, Neus Cavalle, Nora Miralles, Nuria Carrio, Queralt Sanmarti, Rita Bochaca, Sara Franquet

Acròbates: Marta Sanmartí, Queralt Santmartí, Bruna Cugat, Ariadna Jordàn i Ivet Romero


Angelets: Bet Suarez, Mariona Romero, Marc Batista, Mar Zabalza, Berta Zabalza, Arnau Fernandez, Arnau Ramis, Marina Ramis, Jana Martinez, Júlia Gálvez, Martina Pino, Joana Sarroca, Valentina Sarroca, Bruna Àvila, Roc Àvila, Àina Sàbat, Estel Rebulà, Quirc Bochaca, Isona Casals, Mariona Costa, Nil Creus, Manel Gonzalez, Anna Bernis, Vinyet Martinez

 

Pastors i pastorets dansaires: Guillem Beumala, Irene Espinosa, Sara Espinosa, Carla Franquet, Sara Franquet, Joan Farras, Laura Farras, Gina Calomardo, Nora Miralles, Yennesh Galvan, Marçal Sàbat, Sandra Torras, Adriana Torras, Maria Llecha, Mariona Àlvarez, Berta Gómez, Damià Ballesté, Jana Sàbat, Lluc Tresserra, Jan Beumala, Jana Ferrés, Elna Cugat, Mireia Puig, Martina Jordan, Neus Cavallé

Nen Jesús: Pere Segura, Arnau De la Flor, Arnau Marcos i Nil Soriano


Direcció: Jordi Costa

Direcció musical: Joan Monné
Cançons: Mireia Monné
Danses dimònies: Gemma Pi
Balls pastors: Esbart Dansaire de Molins de Rei

Regidora escenari: Judit Homet
Secretariat: Guillem Prats
Coordinació canalla: Lluís Pintado

Il·luminació: Juanma i Jaume Armentano
So: Rafel Canosa
Efectes Especials: Albert Segura
Tramoia: Guillem Prats, Joan Monfort, Bernat Anducas, Lidia Benaiges, David Bochaca, Judit Homet, Albert Homet, Albert Segura, Arnau Raventós, Rafel Canosa, Àngel Miquel, Alfred Casals i Oriol Costa
Fotografia: Carlos Cano

Maquillatge i estilisme: Raimón Tarriño i Gisela Urrea
Vestuari: Ramona Suquet, Montserrat Carbonell, Neus Pérez, Montserrat Parellada, Marina Raventós i Eulàlia Casas  

Marxandatge i taquilla: Jaume Romeu, Marina De Temple i Berta de la Flor
Relació de l’infern: Roger Sàbat i Adrià Sàbat 

Cançons de Federic Soler i Hubert “Pitarra”.

Amb la música original del Mestre Miquel Blanch i Roig.

Iconografia clàssica de Josep Maria Madorell.

Una Producció del Consell de Pastorets-Molins de Rei i La Juventut Catòlica-la Peni.

Amb la col.laboració d’Impuls Teatre i GT Pont de les Quinze Arcades